Haberler

Uzun süre tazeliğini ve aromasını koruyan Karali demlik poşet

27 Nisan 2013

Koku ve nem geçirmeyen yeni kilitli ambalajında demlik poşetimiz ile çayınız sürekli taze kalmasını sağlıyoruz.

İstanbul’daki paketleme tesisimizde gerçekleştirdiğimiz yatırım ile tüketicilerimize kolay kullanımı ve uzun raf ömrü ile yeni Premium demlik poşet ürünümüzü sunmuş bulunmaktayız. 

Karali Çay kalitesi ile sofralarımızın vazgeçilmezi zeytin

24 Nisan 2013

2011 yılında yatırımını tamamladığımız, Bursa Orhangazi’deki zeytin paketleme ve üretim tesisimiz üretime başlamıştır. 

Bardak poşet ürünlerimizi denediniz mi?

21 Nisan 2013

2011 yılında istanbulda yaptığımız yatırım ile Karali Premium marka süzen poşet ürünlerimizi İstanbul tesisimizde üretimine başladık.

Ayrıca organik ürünümüz olan Orgalife bardak poşetlerimizin paketlenmesinide bu tesislerimizde gerçekleştirmekteyiz.

Ankara Tanıtım Günleri

19 Nisan 2013

Karali Çay olarak bir çok ürünümüzle birlikte 8-11 Mart tarihleri arasında Ankara tanıtım günlerinde, 28 - 31 Mart tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde yerimizi alacağız.

Karali Karadeniz ürün ailesi

09 Nisan 2013

Karadeniz ürün grubu ile Karali çay tüketicilerimize Türk çayının en güzel damak tadını sunuyor.

Karali Çay'a Dünya Kalite Ödülü

16 Mart 2013

Türkiye’nin en önemli çay markalarından olan Karali Çay Los Angeles, Amerika’da World Consumer Academy tarafından düzenlenen törende Dünya Tüketici Kalite ödülüne layık görüldü.

 

Los Angeles, Amerika’da World Consumer Academy tarafından düzenlenen tören 28 Haziran-01 Temmuz 2012 tarihleri arasında gerçekleşti. Bu önemli etkinlikte Karali Çay Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Karali katıldığı bir panelde geçmişten günümüze çay sektörü konusunda değerlendirmeler yaparak, Karali Çay’ın başarı öyküsünü anlattı.

 

Los Angeles’ta yapılan ödül töreninde ödül alan firmaların temsilcileri konuşmalar yaparak ürünleri hakkında bilgiler verdiler. Karali Çay yönetim kurulu başkanı Mustafa Karali de ödülünü aldıktan sonra bir konuşma yaptı. Karali Çay’ın müşteri memnuniyeti ilkesiyle her gün kendini yenilediğini söyleyen Karali; “ Karali Çay için alınan ödüller bir teşviktir. Biz kendimizi sürekli yenileyerek müşterilerimizin beklentilerini karşılamaya çalışıyoruz. Türkiye’nin çay sektöründe dünya pazarında önemli bir aktör olduğunu göstermek açısından bu aldığımız ödül bir mihenk taşı olacaktır. Eğer inanıyorsanız ve bu uğurda çok çalışıyorsanız başarı arkanızdan geliyor. 2012 yılının Karali Çay için bir atılım yılı olacağına inanıyoruz. Amerika’da aldığımız ödül sonrası dünyanın bu büyük pazarında yer almak için çalışmalara başladık. Çok önemli Amerikalı dostlarımızla yararlı görüşmeler yaptık. Karali Çay’ın Amerika marketlerinde yerini alması için harekete geçtik. Yakın zamanda Karali Çay’ı Amerika’daki market raflarında görmeyi istiyoruz.” dedi.

2011 Altın Marka ödüllü Markanız

01 Mart 2013

Karali Çay Tüketiciye saygılı olan ve marka güvenilirliği yükselen firmalara verilen `Yılın Altın Markası` ödülüne layık görüldü.

 

Tüm Tüketicileri Koruma Derneği, üye tüketiciler arasında bir araştırma yaparak Çay Ürünleri sektöründe markaya ilgi derecesini ölçtü. Yapılan araştırmada kalite açısından, beğeni derecesini baz aldı. Son bir yıl içinde “En çok beğenilen ve tercih edilen markalardan arasında Türkiye çay sektörünün dev firmalarından Karali Çay’da yer aldı.

 

Tüm Tüketicileri Koruma Derneği, tarafından yapılan törende Karali Çay adına Altın Marka ödülünü yönetim kurulu başkanı Mustafa Karali aldı. Karali burada yaptığı açıklamada; “1989’ten bu güne kadar Karali Çay ailesi olarak hedefimiz kaliteli ürün politikasıdır. Bundan hiçbir zaman taviz vermedik. Karali Çay Çayın Kralı sloganımız ile hızlı ve emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz. Aldığımız bu ödül bize güç verdi. Kalitemizle müşteri memnuniyetini her zaman ilk planda tutacağız” dedi.